Premier League
пятн 02 март
Anzhi
17:30
Rubin Kazán
Sat 03 март
CSKA Moskva
12:00
Ural Sverdlovskaya
Zenit
14:30
Amkar Perm
FK Krasnodar
17:00
FK Rostov na Donu
воскр 04 март
SKA-Khabarovsk
09:00
Tosno
Ufa
12:00
Dinamo Moskva
Lokomotiv Moskva
14:30
Spartak Moskva
Arsenal Tula
17:00
Akhmat Grozny
команда / Points
1 Lokomotiv Moskva LOK 45
2 Zenit ZEN 37
3 Spartak Moskva SPA 37
4 FK Krasnodar KRA 36
5 CSKA Moskva CSK 35
6 Ufa UFA 27
7 Akhmat Grozny TER 26
8 Arsenal Tula ARS 25
 
9 Ural Sverdlovskaya URA 25
10 FK Rostov na Donu FCR 25
11 Rubin Kazán FCR 23
12 Dinamo Moskva DIN 22
13 Amkar Perm PER 21
14 Tosno TOS 20
15 Anzhi ANZ 19
16 SKA-Khabarovsk SKA 12
группа 1
Sat 07 апр
Strogino
14:00
Zorkiy
Sokol Saratov
14:00
Saturn Moskva
Zenit Penza
14:00
FC Ararat Moscow
Khimik
14:00
FC Spartak Ryazan
Kaluga
14:00
Torpedo Moskva
Rotor-2
14:00
Dinamo Bryansk
воскр 08 апр
Metallurg Lipetsk
14:00
Energomash
команда / Points
1 FC Ararat Moscow FCA 45
2 FC Spartak Ryazan FSR 32
3 Torpedo Moskva TOR 29
4 Zorkiy ZOR 28
5 Energomash ENE 28
6 Strogino STR 28
7 Metallurg Lipetsk MET 26
 
8 Dinamo Bryansk DIN 25
9 Saturn Moskva SAT 23
10 Sokol Saratov SOK 22
11 Khimik Novomoskovsk KHI 16
12 Kaluga KAL 15
13 Zenit Penza ZEN 11
14 Rotor-2 ROT 4
группа 2
Sat 10 март
Anzhi II
14:00
Akademiya Futbola
Afips
14:00
Torpedo Armavir
Mashuk-KMV
14:00
Kuban Krasnodar
Druzhba
14:00
Dinamo Stavropol
FC Krasnodar II
14:00
Chayka
SKA Rostov
14:00
Biolog Novokubansk
Spartak Nalchik
14:00
FK Legion Dynamo
Angusht
14:00
Alaniya
команда / Points
1 Torpedo Armavir TOR 48
2 Afips AFI 47
3 FC Krasnodar II FCK 35
4 Chernomorets Novorossisk CHE 31
5 Chayka CHA 30
6 FK Legion Dynamo LEG 28
7 Biolog Novokubansk BIO 28
8 SKA Rostov SKA 27
9 Spartak Nalchik NAL 26
 
10 Druzhba DMA 23
11 Akademiya Futbola AKA 22
12 Angusht ANG 20
13 Mashuk-KMV MAS 16
14 Alaniya Vladikavkaz ALA 16
15 Anzhi II ANZ 15
16 Kuban Krasnodar II KUB 9
17 Dinamo Stavropol DIN 6
группа 3
Tue 10 апр
Dinamo Kirov
-
Lada Tolyatti
Orenburg II
14:00
Zenit Izhevsk
Syzran-2003
14:00
NoSta
Krylya Sovetov II
14:00
KamAZ
FC Chelyabinsk
14:00
Neftekhimik
Mordovia Saransk
14:00
Volga Ulyanovsk
Ural II
14:00
Anzhi-Junior
команда / Points
1 Mordovia Saransk MOR 39
2 Volga Ulyanovsk VOL 34
3 Zenit Izhevsk ZEN 31
4 Syzran-2003 SYZ 30
5 NoSta NOS 27
6 KamAZ KAM 26
7 FC Chelyabinsk FCC 24
 
8 Neftekhimik NEF 23
9 Anzhi-Junior Zelenodoslk ZEL 16
10 Lada Tolyatti LAD 13
11 Orenburg II ORE 10
12 Krylya Sovetov II KSS 8
13 Ural II URA 4
14 Dinamo Kirov DIN 0
группа 5
Wed 30 Aug
Smena Komsomolsk
1-0
Sakhalin
пятн 04 May
Dinamo Barnaul
14:00
Zenit Irkutsk
FC Irtysh Omsk
14:00
FK Chita
команда / Points
1 Zenit Irkutsk FKZ 10
2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 9
3 Dinamo Barnaul DIN 9
 
4 Smena Komsomolsk SME 8
5 FK Chita FCC 3
6 FC Irtysh Omsk IRT 1

Follow BeSoccer on Facebook