2. Division

2017/2018
  • 2. Division
  • Group 1
  • 2017/2018
группа 1
Sat 28 апр
Saturn Moskva
14:00
Kaluga
Zorkiy
14:00
Khimik
Dinamo Bryansk
14:00
Zenit Penza
Metallurg Lipetsk
15:00
Strogino
Energomash
16:00
Rotor-2
Sokol Saratov
17:00
FC Ararat Moscow
Torpedo Moskva
18:00
FC Spartak Ryazan
команда / Points
1 FC Ararat Moscow FCA 54
2 FC Spartak Ryazan FSR 38
3 Energomash ENE 35
4 Torpedo Moskva TOR 32
5 Strogino STR 32
6 Zorkiy ZOR 31
7 Saturn Moskva SAT 28
 
8 Metallurg Lipetsk MET 28
9 Dinamo Bryansk DIN 25
10 Sokol Saratov SOK 23
11 Khimik Novomoskovsk KHI 22
12 Kaluga KAL 18
13 Zenit Penza ZEN 11
14 Rotor-2 ROT 8
группа 2
Sat 10 март
Anzhi II
0-1
Akademiya Futbola
FC Krasnodar II
0-1
Chayka
Druzhba
3-3
Dinamo Stavropol
Spartak Nalchik
1-0
FK Legion Dynamo
Mashuk-KMV
2-1
Kuban Krasnodar
Afips
1-1
Torpedo Armavir
понед 12 март
SKA Rostov
1-1
Biolog Novokubansk
Wed 25 апр
Angusht
14:00
Alaniya
команда / Points
1 Torpedo Armavir TOR 49
2 Afips AFI 48
3 FC Krasnodar II FCK 38
4 Chayka CHA 36
5 Chernomorets Novorossisk CHE 31
6 FK Legion Dynamo LEG 31
7 Spartak Nalchik NAL 29
8 Biolog Novokubansk BIO 29
9 SKA Rostov SKA 28
 
10 Akademiya Futbola AKA 28
11 Druzhba DMA 24
12 Angusht ANG 23
13 Mashuk-KMV MAS 19
14 Alaniya Vladikavkaz ALA 19
15 Anzhi II ANZ 15
16 Dinamo Stavropol DIN 10
17 Kuban Krasnodar II KUB 9
группа 3
Sat 28 апр
Zenit Izhevsk
-
Dinamo Kirov
Neftekhimik
14:00
Syzran-2003
Krylya Sovetov II
14:00
Orenburg II
NoSta
14:00
Mordovia Saransk
Anzhi-Junior
14:00
FC Chelyabinsk
Volga Ulyanovsk
14:00
Lada Tolyatti
KamAZ
17:00
Ural II
команда / Points
1 Mordovia Saransk MOR 46
2 Syzran-2003 SYZ 39
3 Volga Ulyanovsk VOL 34
4 FC Chelyabinsk FCC 33
5 KamAZ KAM 33
6 Zenit Izhevsk ZEN 32
7 Neftekhimik NEF 29
 
8 NoSta NOS 29
9 Anzhi-Junior Zelenodoslk ZEL 16
10 Lada Tolyatti LAD 13
11 Orenburg II ORE 12
12 Ural II URA 11
13 Krylya Sovetov II KSS 8
14 Dinamo Kirov DIN 0
группа 4
пятн 27 апр
Torpedo Vladimir
14:00
Chertanovo
Sat 28 апр
Spartak Kostroma
13:00
Kolomna
Luki-Energiya
14:00
Pskov 747
Znamya
14:00
Murom
Veles
14:00
Tekstilshchik
Kazanka
14:00
Dnepr Smolensk
Dolgie Prudy
14:00
Dynamo Petersburg
команда / Points
1 Chertanovo CHE 46
2 Kazanka FKL 41
3 Veles VEL 39
4 Tekstilshchik TEK 38
5 Dolgie Prudy FCD 35
6 Spartak Kostroma SPA 34
7 Torpedo Vladimir TOR 31
 
8 Pskov 747 PSK 31
9 Murom MUR 27
10 Luki-Energiya LUK 23
11 Dynamo St Petersburg II DST 19
12 Dnepr Smolensk DNE 16
13 Kolomna KOL 10
14 Znamya ZNA 3
7

Все лиги и соревнования в Россия

cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook