We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
7

Все лиги и соревнования в Россия

Premier League »
Sat 23 сент
18:00 Готовые
Spartak Moskva
2 - 2
Anzhi информация Видео
воскр 24 сент
15:00
FK Rostov na Donu
15:00
Lokomotiv Moskva
воскр 24 сент
15:00
Amkar Perm
15:00
SKA-Khabarovsk
воскр 24 сент
15:00
Akhmat Grozny
15:00
Rubin Kazán
воскр 24 сент
15:00
Ural Sverdlovskaya
15:00
Tosno
Sat 23 сент
15:30 Готовые
Dinamo Moskva
0 - 0
CSKA Moskva информация
воскр 24 сент
15:00
Ufa
15:00
Arsenal Tula
воскр 24 сент
15:00
FK Krasnodar
15:00
Zenit
FNL »
воскр 24 сент
14:00
Tyumen
14:00
Avangard Kursk
воскр 24 сент
12:00 воспроизведении 27'
Sibir Novosibirsk
0 - 1
Dynamo St Petersburg
воскр 24 сент
14:00
Gazovik Orenburg
14:00
Shinnik Yaroslavl
воскр 24 сент
14:00
Spartak Tambov
14:00
Volgar Astrakhan
воскр 24 сент
15:00
Spartak Moskva II
15:00
FK Khimki
воскр 24 сент
17:00
Baltika
17:00
Tom Tomsk
воскр 24 сент
12:00 воспроизведении 27'
Yenisey
0 - 0
Krylia Sovetov
воскр 24 сент
16:00
Zenit Petersburg
16:00
Volga-Olimpiyets
воскр 24 сент
10:00 Готовые
Luch Vladivostok
0 - 0
Fakel информация
воскр 24 сент
13:00
Rotor Volgograd
13:00
Kuban Krasnodar
2. Division группа 1 »
воскр 24 сент
13:00
Metallurg Lipetsk
13:00
Rotor-2
2. Division группа 2 »
воскр 24 сент
17:00
Torpedo Armavir
17:00
Dinamo Stavropol
2. Division группа 3 »
воскр 24 сент
15:00
Mordovia Saransk
15:00
Krylya Sovetov II
воскр 24 сент
Postponed
Dinamo Kirov
-
KamAZ
воскр 24 сент
12:00 воспроизведении 25'
FC Chelyabinsk
0 - 1
NoSta
воскр 24 сент
15:00
Lada Tolyatti
15:00
Zenit Izhevsk
воскр 24 сент
16:00
Volga Ulyanovsk
16:00
Anzhi-Junior Zelenodoslk
2. Division группа 4 »
воскр 24 сент
14:00
Kolomna
14:00
Chertanovo
Premier League
Sat 23 сент
Dinamo Moskva
0-0
CSKA Moskva
Spartak Moskva
2-2
Anzhi
воскр 24 сент
FK Rostov na Donu
15:00
Lokomotiv Moskva
Amkar Perm
15:00
SKA-Khabarovsk
Akhmat Grozny
15:00
Rubin Kazán
Ural Sverdlovskaya
15:00
Tosno
Ufa
15:00
Arsenal Tula
FK Krasnodar
15:00
Zenit
команда / Points
1 Zenit ZEN 24
2 FK Krasnodar KRA 21
3 CSKA Moskva CSK 20
4 Lokomotiv Moskva LOK 20
5 FK Rostov na Donu FCR 16
6 Spartak Moskva SPA 14
7 Rubin Kazán FCR 14
8 Akhmat Grozny TER 14
 
9 Ural Sverdlovskaya URA 13
10 Arsenal Tula ARS 11
11 Dinamo Moskva DIN 10
12 Ufa UFA 10
13 Tosno TOS 9
14 Anzhi ANZ 8
15 SKA-Khabarovsk SKA 8
16 Amkar Perm PER 8
группа 1
Sat 23 сент
Zorkiy
4-0
Zenit Penza
Saturn Moskva
4-1
Khimik
Sokol Saratov
3-2
Strogino
Dinamo Bryansk
4-0
FC Spartak Ryazan
Energomash
2-0
Kaluga
воскр 24 сент
Metallurg Lipetsk
13:00
Rotor-2
понед 25 сент
FC Ararat Moscow
18:00
Torpedo Moskva
команда / Points
1 FC Ararat Moscow FCA 23
2 Torpedo Moskva TOR 20
3 Saturn Moskva SAT 19
4 Dinamo Bryansk DIN 18
5 Zorkiy ZOR 18
6 Energomash ENE 16
7 FC Spartak Ryazan FSR 16
 
8 Metallurg Lipetsk MET 15
9 Sokol Saratov SOK 12
10 Kaluga KAL 11
11 Strogino STR 9
12 Rotor-2 ROT 4
13 Khimik Novomoskovsk KHI 3
14 Zenit Penza ZEN 3
группа 2
Sat 23 сент
Akademiya Futbola
1-0
Kuban Krasnodar
Mashuk-KMV
2-2
Alaniya
Afips
1-0
Biolog Novokubansk
Druzhba
3-1
Angusht
Chernomorets
2-0
SKA Rostov
воскр 24 сент
Torpedo Armavir
17:00
Dinamo Stavropol
понед 25 сент
Anzhi II
14:30
FK Legion Dynamo
FC Krasnodar II
16:00
Spartak Nalchik
команда / Points
1 Torpedo Armavir TOR 21
2 Afips AFI 20
3 FC Krasnodar II FCK 18
4 Biolog Novokubansk BIO 16
5 SKA Rostov SKA 16
6 Chayka CHA 15
7 Angusht ANG 15
8 Spartak Nalchik NAL 14
9 Druzhba DMA 13
 
10 Anzhi II ANZ 11
11 FK Legion Dynamo LEG 11
12 Chernomorets Novorossisk CHE 11
13 Alaniya Vladikavkaz ALA 9
14 Akademiya Futbola AKA 9
15 Mashuk-KMV MAS 8
16 Dinamo Stavropol DIN 2
17 Kuban Krasnodar II KUB 0
группа 3
Sat 23 сент
Orenburg II
1-3
Neftekhimik
воскр 24 сент
Dinamo Kirov
-
KamAZ
FC Chelyabinsk
0-1
NoSta
Mordovia Saransk
15:00
Krylya Sovetov II
Lada Tolyatti
15:00
Zenit Izhevsk
Volga Ulyanovsk
16:00
Anzhi-Junior
понед 25 сент
Ural II
12:00
Syzran-2003
команда / Points
1 Mordovia Saransk MOR 23
2 Syzran-2003 SYZ 20
3 NoSta NOS 18
4 KamAZ KAM 16
5 FC Chelyabinsk FCC 16
6 Neftekhimik NEF 16
7 Volga Ulyanovsk VOL 15
 
8 Anzhi-Junior Zelenodoslk ZEL 13
9 Zenit Izhevsk ZEN 13
10 Lada Tolyatti LAD 9
11 Krylya Sovetov II KSS 6
12 Ural II URA 4
13 Orenburg II ORE 4
14 Dinamo Kirov DIN 0
группа 4
пятн 22 сент
Torpedo Vladimir
1-0
Pskov 747
Sat 23 сент
Znamya
0-3
Tekstilshchik
Veles
2-1
Dnepr Smolensk
Luki-Energiya
0-1
Murom
Kazanka
2-0
Dynamo Petersburg
Spartak Kostroma
2-1
Dolgie Prudy
воскр 24 сент
Kolomna
14:00
Chertanovo
команда / Points
1 Chertanovo CHE 25
2 Tekstilshchik TEK 22
3 Kazanka FKL 20
4 Spartak Kostroma SPA 19
5 Murom MUR 18
6 Torpedo Vladimir TOR 17
7 Dolgie Prudy FCD 14
 
8 Veles VEL 14
9 Pskov 747 PSK 13
10 Luki-Energiya LUK 11
11 Dynamo St Petersburg II DST 7
12 Dnepr Smolensk DNE 6
13 Kolomna KOL 4
14 Znamya ZNA 3
группа 5
Wed 20 сент
Sakhalin
0-1
Dinamo Barnaul
Smena Komsomolsk
0-1
FC Irtysh Omsk
Zenit Irkutsk
1-4
FK Chita
команда / Points
1 Dinamo Barnaul DIN 15
2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 12
3 Smena Komsomolsk SME 11
 
4 FK Chita FCC 10
5 Zenit Irkutsk FKZ 10
6 FC Irtysh Omsk IRT 8
Liga Rusa Sub 21
пятн 22 сент
Spartak Moskva Su.
1-0
Anzhi Sub 21
Dynamo Moscú
2-1
CSKA Moskva Sub21
Sat 23 сент
Krasnodar Sub 21
4-1
Zenit Sub 21
Ural Sub 21
1-0
Tosno Sub 21
Rostov Sub 21
1-1
Lokomotiv Moskva
воскр 24 сент
Ufa Sub 21
3-1
Arsenal Tula
Amkar Perm Sub 21
0-1
Khabarovsk
понед 25 сент
Terek Grozny
12:00
Rubin Kazan
команда / Points
1 Krasnodar Sub 21 KRA 24
2 Dynamo Moscú Sub 21 DYN 22
3 CSKA Moskva Sub21 CSK 20
4 Ufa Sub 21 UFA 20
5 Rubin Kazan Sub 21 RUB 19
6 Lokomotiv Moskva Sub 21 LOK 18
7 Zenit Sub 21 ZEN 17
8 SKA Khabarovsk Sub 21 SKA 17
 
9 Spartak Moskva Sub21 SPA 16
10 Rostov Sub 21 ROS 14
11 Tosno Sub 21 TOS 12
12 Arsenal Tula Sub 21 ARS 9
13 Anzhi Sub 21 ANZ 9
14 Terek Grozny Sub 21 TER 9
15 Amkar Perm Sub 21 AMK 6
16 Ural Sub 21 URA 5

Follow BeSoccer on Facebook