We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
7

Все лиги и соревнования в Польша

Футбол результаты | Польша
Cup »
Tue 19 сент
17:45 Готовые
Bytovia Bytow
(5)0-0(4)
Pogon Szczecin информация
Tue 19 сент
20:45 воспроизведении 90'
Podbeskidzie
1 - 1
Arka Gdynia
Ekstraklasa
пятн 15 сент
Arka Gdynia
1-1
Zaglebie Lubin
Lech Poznań
1-0
Korona Kielce
Sat 16 сент
Plock
3-1
Pogon Szczecin
KS Górnik Zabrze
2-2
Śląsk Wrocław
Wisla Kraków
2-0
Piast Gliwice
воскр 17 сент
Sandecja Nowy Sacz
1-0
Termalica Bruk-Bet
Legia Warszawa
1-0
Cracovia Krakow
понед 18 сент
Lechia Gdansk
3-3
Jagiellonia
команда / Points
1 Lech Poznań LPO 18
2 KS Górnik Zabrze GÓR 16
3 Zaglebie Lubin ZAL 16
4 Legia Warszawa WAR 16
5 Wisla Kraków WIS 16
6 Jagiellonia Bialystok JAG 15
7 Sandecja Nowy Sacz SAN 14
8 Śląsk Wrocław SLA 13
 
9 Arka Gdynia ARK 11
10 Plock PLO 11
11 Korona Kielce KOR 11
12 Lechia Gdansk GDA 10
13 Pogon Szczecin POG 8
14 Piast Gliwice PGL 8
15 Cracovia Krakow CRA 6
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecz TER 5
I Liga
Sat 16 сент
Chrobry Głogów
2-3
Raków
Podbeskidzie
2-0
Pogon Siedlce
Bytovia Bytow
1-0
Puszcza
Wigry Suwalki
2-1
Odra Opole
Zagłębie
1-3
Chojniczanka
Stomil Olsztyn
2-0
Miedz Legnica
воскр 17 сент
Stal Mielec
3-2
GKS Katowice
GKS Tychy 71
2-1
Olimpia Grudziadz
понед 18 сент
Ruch Chorzów
1-2
Górnik Łęczna
команда / Points
1 Chojniczanka Chojnice CHO 18
2 Miedz Legnica MIE 18
3 Odra Opole ODR 17
4 Chrobry Głogów CHR 17
5 Stal Mielec STA 17
6 Bytovia Bytow BYT 16
7 GKS Tychy 71 GKS 14
8 Olimpia Grudziadz OLI 13
9 Stomil Olsztyn STO 13
 
10 Pogon Siedlce POG 11
11 Podbeskidzie POD 11
12 Górnik Łęczna GOR 11
13 Puszcza Niepolomice PUS 11
14 Zagłębie Sosnowiec ZAG 10
15 GKS Katowice GKS 8
16 Raków Częstochowa RAK 8
17 Wigry Suwalki WIG 8
18 Ruch Chorzów CHO 0
II Liga
пятн 15 сент
Radomiak Radom
1-0
Stargard
Sat 16 сент
Rozwoj Katowice
0-0
Gwardia Koszalin
Garbarnia Kraków
1-0
Gryf Wejherowo
Legionovia
3-1
Energetyk Rybnik
Siarka Tarnobrzeg
4-0
Kluczbork
Warta Poznan
1-0
Jastrzębie
Wisla Pulawy
1-1
Stal Stalowa Wola
Olimpia Elblag
0-1
Znicz Pruszkow
воскр 17 сент
LKS Lódz
1-1
GKS Bełchatów
команда / Points
1 Radomiak Radom RAD 23
2 Warta Poznan WAR 21
3 Jastrzębie MGJ 20
4 LKS Lódz LKS 17
5 GKS Bełchatów GKS 14
6 Garbarnia Kraków GAK 14
7 Stargard Szczeciński STA 11
8 Znicz Pruszkow ZNI 11
9 Olimpia Elblag OLI 11
 
10 Stal Stalowa Wola STA 11
11 KS Legionovia Legionowo KSL 10
12 Wisla Pulawy WIS 10
13 Siarka Tarnobrzeg SIA 10
14 Energetyk ROW Rybnik ENE 8
15 Gryf Wejherowo GRY 7
16 Rozwoj Katowice ROZ 7
17 Kluczbork KLU 6
18 Gwardia Koszalin GWA 5
группа 1
Sat 16 сент
Huragan Morąg
1-1
Widzew Łódź
Olimpia Zambrow
0-1
MKS Ełk
Bielsk Podlaski
0-6
Victoria
Pelikan Lowicz
4-1
Lechia Mazowiecki
Ursus Warszawa
2-1
Warta Sieradz
Polonia Warszawa
3-1
LKS Łomża
воскр 17 сент
Sokół
1-0
Legia Warszawa II
Drwęca Nowe Mias.
3-2
Swit Nowy Dwor
Wikielec
2-3
Sokół Ostróda
команда / Points
1 Widzew Łódź WLO 19
2 Lechia T. Mazowiecki LTM 19
3 Sokół Aleksandrów SAL 19
4 Ursus Warszawa UWA 17
5 Drwęca Nowe Miasto L DNM 16
6 Victoria Sulejówek MVS 15
7 Polonia Warszawa POL 14
8 Huragan Morąg HUR 14
9 Pelikan Lowicz PEL 12
 
10 Olimpia Zambrow OLI 12
11 Legia Warszawa II LWA 10
12 Sokół Ostróda SOK 10
13 LKS Łomża LOM 10
14 MKS Ełk MKS 9
15 Warta Sieradz WSI 5
16 Swit Nowy Dwor SWI 4
17 Tur Bielsk Podlaski TBP 3
18 Wikielec WIK 0
группа 2
пятн 15 сент
Sokół Kleczew
3-1
Centra Ostrów
Sat 16 сент
Bałtyk Gdynia
3-0
Wda Świecie
Lech Poznań II
3-1
Przodkowo
Świt Skolwin
2-1
Wierzyca Pelplin
Jarota Jarocin
2-3
Energetyk Gryfino
Polonia Środa
5-2
Górnik Konin
Kalisz
1-1
TKP Elana Torun
Kotwica Kołobrzeg
1-0
Starogard Gdański
воскр 17 сент
Unia Solec Kujaws.
1-3
Pogoń Szczecin
команда / Points
1 Świt Skolwin SKO 16
2 Bałtyk Gdynia BAL 15
3 TKP Elana Torun TKP 15
4 Polonia Środa PSR 13
5 Sokół Kleczew SOK 13
6 Kotwica Kołobrzeg KOT 13
7 Wda Świecie WDA 13
8 Pogoń Szczecin II PSZ 13
9 Starogard Gdański KSG 10
 
10 Lech Poznań II LPO 10
11 Wierzyca Pelplin PEL 9
12 Kalisz KAL 8
13 Centra Ostrów CEN 6
14 Energetyk Gryfino EGP 5
15 Jarota Jarocin JAR 4
16 Górnik Konin GKP 3
17 Unia Solec Kujawski USK 3
18 Przodkowo PRZ 3
группа 4
пятн 15 сент
Wisła Sandomierz
3-0
KSZO Ostrowiec
Sat 16 сент
Soła Oświęcim
2-2
Podlasie Biała P.
Trzebinia Siersza
1-1
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszow
1-0
Unia Tarnów
Wiślanie
3-0
NKP Podhale
Chełminianka
1-0
Avia Świdnik
Wólczanka
1-0
Orlęta Radzyń P.
воскр 17 сент
Jarosław
1-1
Karpaty Krosno
Spartakus
1-3
Motor Lublin
команда / Points
1 Resovia Rzeszów RES 20
2 Wólczanka W. Pełkińska WWP 17
3 Stal Rzeszow STA 17
4 Motor Lublin MOT 16
5 Chełminianka Chełmno CHE 16
6 Soła Oświęcim SOS 14
7 KSZO Ostrowiec KSZ 13
8 Orlęta Radzyń Podlaski ORP 12
9 Wiślanie Jaśkowice LWJ 12
 
10 NKP Podhale POD 9
11 Wisła Sandomierz WIS 8
12 Podlasie Biała Podlaska PBP 8
13 Trzebinia Siersza TRZ 6
14 Avia Świdnik ASW 5
15 Spartakus Daleszyce DAL 5
16 Unia Tarnów UTA 5
17 Jarosław JAR 5
18 Karpaty Krosno KAR 5

Follow BeSoccer on Facebook