We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
2

Все лиги и соревнования в Оман

Pro League
пятн 19 мая
Al-Nasr Salalah
0-0
Sohar
Saham
4-3
Al-Nahda
Al Rustaq
1-2
Jaalan
Dhofar
2-2
Al-Shabab
Oman FC
3-1
Fanja
Al-Suwaiq
2-2
Al Shabab Muscat
Al Khaboora
3-2
Al-Oruba
команда / Points
1 Dhofar DHO 51
2 Al-Shabab ALS 48
3 Al-Oruba ALO 45
4 Al-Nasr Salalah ALN 39
5 Fanja FNJ 37
6 Al-Suwaiq ALS 36
7 Saham SAH 36
 
8 Sohar SOH 35
9 Al-Nahda ALN 33
10 Al Shabab Muscat SHB 31
11 Oman FC OMA 31
12 Al Khaboora KBR 30
13 Jaalan JAA 20
14 Al Rustaq RUS 17
Copa Libertadores группа 1 »
пятн 26 мая
02:45
At. Nacional
02:45
Barcelona Guayaquil
пятн 26 мая
02:45
Estudiantes Plata
02:45
Botafogo
Copa Libertadores группа 3 »
пятн 26 мая
00:30 воспроизведении 64'
River Plate
0 - 2
Independiente Medellin
пятн 26 мая
00:30 воспроизведении 64'
CS Emelec
2 - 0
FBC Melgar
Copa Libertadores группа 8 »
пятн 26 мая
02:45
Guaraní Asunción
02:45
Deportes Iquique
пятн 26 мая
02:45
Grêmio Porto Ale.
02:45
Zamora FC
Apertura Colombia »
пятн 26 мая
02:45
Patriotas Boyacá
02:45
Envigado
Liga MX Finals »
пятн 26 мая
04:00
Tigres UANL
04:00
Chivas Guadalajara
Segunda Division »
пятн 26 мая
20:00
Levante
20:00
UCAM Murcia
Friendly »
пятн 26 мая
14:00
Kitchee FC
14:00
Tottenham Hotspur
Copa Argentina »
пятн 26 мая
02:10
Vélez Sarsfield
02:10
Leandro N. Alem
MLS »
пятн 26 мая
02:30
Chicago Fire
02:30
FC Dallas
CSL »
пятн 26 мая
13:35
Guangzhou R&F
13:35
Shanghai Shenhua
Serie B Playoffs »
пятн 26 мая
20:30
Carpi
20:30
Frosinone
2. Liga - Play Offs »
пятн 26 мая
18:00
Jahn Regensburg
18:00
1860 München
Liga I группа 2 »
пятн 26 мая
19:30
Pandurii Târgu
19:30
CS Gaz Metan Mediaş
1. HNL »
пятн 26 мая
20:00
RNK Split
20:00
Osijek
пятн 26 мая
20:00
Cibalia Vinkovci
20:00
Lokomotiva
пятн 26 мая
18:00
NK Slaven Belupo
18:00
Hajduk Split
A PFG группа 5 »
пятн 26 мая
16:45
Montana
16:45
Gorna Lokomotiv Oryahovitsa
пятн 26 мая
19:00
Neftohimik
19:00
Slavia Sofia
Premier League группа 2 »
пятн 26 мая
18:30
Shakhtar Donetsk
18:30
Dinamo Kiev
пятн 26 мая
18:00
Olimpik Donetsk
18:00
Oleksandria
пятн 26 мая
18:00
Chornomorets
18:00
Zorya Luhansk
Torneo de Transición Bolivia »
пятн 26 мая
21:00
Petrolero Yacuiba
21:00
Real Potosí
Premier League »
пятн 26 мая
18:00
Krumkachy
18:00
Isloch
пятн 26 мая
19:00
Vitebsk
19:00
BATE Borisov
пятн 26 мая
17:00
FK Gorodeya
17:00
Neman Grodno
Soccer League »
пятн 26 мая
19:00
Waterloo
19:00
Serbian White Eagles
Premier League »
пятн 26 мая
20:45
Bray Wanderers
20:45
Sligo Rovers
пятн 26 мая
20:45
Cork City
20:45
Shamrock Rovers
пятн 26 мая
20:45
Drogheda United
20:45
Derry City
пятн 26 мая
20:45
Galway United
20:45
Bohemian FC
пятн 26 мая
20:45
St Patrick's
20:45
Dundalk
пятн 26 мая
21:00
Finn Harps
21:00
Limerick
Botola Pro »
пятн 26 мая
18:00
Raja Casablanca
18:00
Difaâ El Jadida
пятн 26 мая
22:00
Hassania Agadir
22:00
Chabab Rif Hoceima
пятн 26 мая
20:00
Olympic Safi
20:00
RSB Berkane
пятн 26 мая
18:00
Kasba Tadla
18:00
KAC Kenitra
PFL »
пятн 26 мая
13:00
Mash'al
13:00
Obod
пятн 26 мая
13:00
Metalourg
13:00
Nasaf
пятн 26 мая
13:00
Pakhtakor
13:00
Sogdiana
пятн 26 мая
13:00
Kokand 1912
13:00
Buxoro
пятн 26 мая
13:00
Dinamo Samarqand
13:00
Qizilqum
Primera A 1 Phase »
пятн 26 мая
23:00
Independiente
23:00
Universidad Católica
Virsliga »
пятн 26 мая
18:00
Babīte
18:00
FK Liepāja
1. Liga »
пятн 26 мая
19:30
Wiener Neustadt
19:30
Wacker Innsbruck
пятн 26 мая
19:30
Blau-Weiß Linz
19:30
Liefering
пятн 26 мая
19:30
Wattens
19:30
Austria Lustenau
пятн 26 мая
19:30
Horn
19:30
LASK Linz
пятн 26 мая
19:30
Team für Wien
19:30
Kapfenberger SV
Oberliga группа 8 »
пятн 26 мая
19:00
Eintracht Rheine
19:00
SC Hassel
Oberliga группа 10 »
пятн 26 мая
19:00
Hennef 05
19:00
VfL Rheinbach
пятн 26 мая
20:00
Inde Hahn
20:00
Wegberg-Beeck
Ligue 1 »
пятн 26 мая
17:00
El Harrach
17:00
CS Constantine
Elite ONE »
пятн 26 мая
16:30
Cotonsport
16:30
Unisport Bafang
3. Liga Checa группа 2 »
пятн 26 мая
18:00
Hanácká
18:00
Slovácko II
Liga III группа 1 »
пятн 26 мая
17:00
Sporting Lieşti
17:00
Râmnicu Sarat
пятн 26 мая
17:00
Olimpic Cetate
17:00
Aerostar Bacău
пятн 26 мая
17:00
Metalosport
17:00
SC Bacău
пятн 26 мая
17:00
Avantul Valea Mar.
17:00
Petrotub Roman
пятн 26 мая
17:00
Odorheiu Secuiesc
17:00
Atletico Vaslui
пятн 26 мая
17:00
Csikszereda
17:00
Ştiinţa Miroslava
пятн 26 мая
17:00
Hărman
17:00
Paşcani

Follow BeSoccer on Facebook