We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
группа 2
субб 29 апр
Cliftonville
1-3
Linfield
Coleraine
1-1
Ballymena United
Crusaders
6-1
Glenavon
команда / Points
1 Linfield LIN 89
2 Crusaders CRU 87
3 Coleraine COL 65
 
4 Ballymena United BAL 59
5 Cliftonville CLI 58
6 Glenavon GLE 52
группа 3
субб 29 апр
Ballinamallard
4-1
Carrick Rangers
Dungannon Swifts
2-0
Portadown
Glentoran
1-1
Ards FC
команда / Points
1 Dungannon Swifts DUN 52
2 Ards FC ARD 47
3 Glentoran GLE 46
 
4 Ballinamallard United BAL 35
5 Carrick Rangers CAR 22
6 Portadown POR 13
группа 2
субб 29 апр
Ballyclare
2-4
Institute
Loughgall
1-4
Warrenpoint Town
PSNI
4-1
Dergview F.C
команда / Points
1 Warrenpoint Town WAR 22
2 Institute INS 20
3 PSNI PSN 17
 
4 Ballyclare Comrades BAL 10
5 Loughgall LOU 9
6 Dergview F.C DER 9
группа 3
субб 29 апр
Annagh United
3-1
Larne
Armagh City
2-1
Knockbreda
Harland Wolff Wel.
4-1
Lurgan Celtic
команда / Points
1 Harland & Wolff Welders F.C HAR 22
2 Knockbreda KNO 18
3 Armagh City ARC 15
 
4 Larne LAR 11
5 Lurgan Celtic LCE 10
6 Annagh United AUN 9
NIFL Championship 2
субб 08 апр
Banbridge Town
2-1
Sport & Leisure
Donegal Celtic
0-0
Dundela
Lisburn Distillery
3-3
Tobermore United
Newington Youth
0-3
Moyola Park
Queens University
2-0
Bangor
Newry City
4-0
Limavady
команда / Points
1 Limavady LIM 46
2 Newry City NEW 41
3 Donegal Celtic DON 37
4 Banbridge Town BAN 35
5 Moyola Park MOY 34
6 Tobermore United TOB 31
 
7 Bangor BAN 26
8 Newington Youth NEY 26
9 Dundela DUN 25
10 Queens University Belfast QUB 25
11 Lisburn Distillery LIS 25
12 Sport & Leisure SYL 21
Primera Division »
вторник 30 мая
00:00 Готовые
Estudiantes Plata
2 - 0
Unión Santa Fe информация
вторник 30 мая
02:15 Готовые
Vélez Sarsfield
0 - 0
Quilmes информация
Apertura Colombia »
вторник 30 мая
00:30 Готовые
Cortuluá
1 - 1
Once Caldas информация
Serie A »
вторник 30 мая
01:00 Готовые
Chapecoense
2 - 0
Avaí информация
Serie B Playoffs »
вторник 30 мая
20:30
Perugia
20:30
Benevento
2. Liga - Play Offs »
вторник 30 мая
18:00
1860 München
18:00
Jahn Regensburg
Soccer League »
вторник 30 мая
02:00 воспроизведении 5'
Royal Toronto
0 - 0
Brantford Galaxy
Liga Bulgaria - Play Offs Europa League »
вторник 30 мая
19:00 Postponed
Botev Plovdiv
19:00
Vereya
Divizia Nationala »
вторник 30 мая
19:00
Sheriff
19:00
Dacia Chişinău
AFC Champions »
вторник 30 мая
21:30
Al Hilal Riyadh
21:30
Esteghlal Khuzestan
вторник 30 мая
21:00
Lekhwiya
21:00
Persepolis
вторник 30 мая
12:00 Готовые
Kawasaki Frontale
4 - 1
Muang Thong United информация
вторник 30 мая
12:00 Готовые
Kashima Antlers
2 - 1
Guangzhou Evergrande информация
Premier League »
вторник 30 мая
21:00
Shamrock Rovers
21:00
Bray Wanderers
Serie C группа 2 »
вторник 30 мая
00:00 Готовые
Volta Redonda
2 - 0
Botafogo SP информация
2. Division группа 2 »
вторник 30 мая
15:30
FC Chelyabinsk
15:30
Syzran-2003
вторник 30 мая
17:30
Volga-Olimpiyets
17:30
NoSta
вторник 30 мая
16:00
Volga Ulyanovsk
16:00
KamAZ
вторник 30 мая
17:00
Dinamo Kirov
17:00
Zenit Izhevsk
Meistriliiga »
вторник 30 мая
19:15
Tulevik Viljandi
19:15
Tammeka
вторник 30 мая
18:00
Pärnu Vaprus
18:00
Paide
вторник 30 мая
19:00
Trans
19:00
Levadia
вторник 30 мая
17:00
Tallinna Infonet
17:00
Kalju
Apertura Venezuela »
вторник 30 мая
01:00 Готовые
Monagas
3 - 1
Zamora FC информация
Apertura Paraguay »
вторник 30 мая
00:30 Готовые
Dep. Capiatá
0 - 1
Independiente FBC информация
вторник 30 мая
01:10 Готовые
Nacional Asunción
2 - 4
General Díaz информация
AFC Cup »
вторник 30 мая
14:30 воспроизведении 40'
Home United
1 - 1
Global
вторник 30 мая
22:00
Al-Wihdat
22:00
Al Wahda
Copa Uzbekistán »
вторник 30 мая
14:45 воспроизведении 21'
Metalourg
1 - 0
Kokand 1912
вторник 30 мая
15:30
Nasaf
15:30
Pakhtakor
1a B Ap. Playoffs »
вторник 30 мая
02:30 Готовые
Deportivo Pereira
1 - 2
Cúcuta Deportivo информация
Divizia A »
вторник 30 мая
16:00
Intersport Aroma
16:00
Spicul Chișcăreni
вторник 30 мая
16:00
Prut Leova
16:00
Codru Lozova
вторник 30 мая
16:00
Sfintul Gheorghe
16:00
FC Victoria Bardar
вторник 30 мая
16:00
FC Edinet
16:00
Gagauziya Oguzsport
вторник 30 мая
16:00
Real Succes
16:00
Sparta Selemet
Cup »
вторник 30 мая
21:15
ÍA Akranes
21:15
IF Grótta
PDL »
вторник 30 мая
04:00 Готовые
Portland Timbers
2 - 2
Lane United информация
FFA Cup »
вторник 30 мая
11:30
Hellenic Athletic
11:30
Shamrock Rovers Darwin
вторник 30 мая
11:30
APIA Leichhardt T.
11:30
SD Raiders
вторник 30 мая
11:00
Redlands United
11:00
Olympic FC
вторник 30 мая
11:30
Peninsula Power
11:30
Logan Lightning
вторник 30 мая
O. Canberra
-
Woden Weston
вторник 30 мая
Gungahlin
-
Monaro Panthers
3 Liga Croacia группа 2 »
вторник 30 мая
17:30
Hajduk Split II
17:30
Jadran LP
ISL »
вторник 30 мая
12:00 Готовые
Persipura
3 - 1
Barito Putera информация
Primera D Metro. »
вторник 30 мая
20:30
Centro Español
20:30
Victoriano Arenas
вторник 30 мая
20:30
Dep. Muñiz
20:30
Central Ballester
Liga Leumit »
вторник 30 мая
14:00 воспроизведении 46'
Hapoel Nazareth I.
0 - 0
MS Kfar Kasem
1. Lyga »
вторник 30 мая
16:00
Vilniaus Vytis
16:00
FK Tauras Taurage
вторник 30 мая
17:30
Dziugas Telsiai
17:30
Trakai II
вторник 30 мая
17:30
Silute
17:30
Utenis II
вторник 30 мая
18:00
Pakruojis
18:00
Koralas Klaipeda
вторник 30 мая
18:00
Stumbras II
18:00
Nevezis
вторник 30 мая
20:00
Žalgiris 2
20:00
Ekranas Panevezys
Landesliga группа 4 »
вторник 30 мая
19:00
Union Weißkirchen
19:00
Völkermarkt
Kakkonen группа 1 »
вторник 30 мая
18:00
Kiffen
18:00
Legirus Inter
Torneo de Reserva »
вторник 30 мая
Postponed
Racing Club II
-
San Lorenzo II
вторник 30 мая
20:00
Arsenal Sarandi
20:00
Lanús II
вторник 30 мая
20:00
Vélez Sarsfield
20:00
Olimpo II
Cuarta Noruega группа 1 »
вторник 30 мая
19:00
Østsiden
19:00
Odd III
вторник 30 мая
19:00
Sprint-Jeløy
19:00
Strømsgodset II

Follow BeSoccer on Facebook