We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
5

Все лиги и соревнования в Мальта

группа 1
четве 04 мая
Saint Andrews
2-3
Gzira United
пятн 05 мая
Sliema Wanderers
2-1
Balzan Youths
Mosta
4-2
Pembroke Athleta
Floriana FC
1-2
Birkirkara
Hamrun Spartans
2-1
Valletta FC
субб 06 мая
Tarxien Rainbows
1-6
Hibernians
команда / Points
1 Hibernians HIB 71
2 Balzan Youths BAL 64
3 Birkirkara BIR 62
4 Valletta FC VAL 59
5 Floriana FC FLO 54
6 Sliema Wanderers SLI 52
 
7 Saint Andrews SAI 37
8 Gzira United GZI 37
9 Tarxien Rainbows TAR 35
10 Hamrun Spartans FC HAM 33
11 Mosta MOS 26
12 Pembroke Athleta FC PAT 18
First Division
пятн 28 апр
Pieta Hotspurs
3-0
Melita
Vittoriosa Stars
1-1
Rabat Ajax
субб 29 апр
Fgura United FC
2-2
Gharghur
Marsa FC
2-4
Zebbug Rangers
воскр 30 апр
Sirens
2-1
Qormi FC
Senglea Athletic
4-2
Naxxar Lions FC
Lija
2-1
Mqabba FC
команда / Points
1 Lija LIJ 54
2 Senglea Athletic SEN 53
3 Naxxar Lions FC NAX 51
4 Qormi FC QOR 46
5 Mqabba FC MQA 44
6 Pieta Hotspurs PIE 41
7 Vittoriosa Stars VIT 40
 
8 Sirens SIR 34
9 Melita MEL 31
10 Zebbug Rangers ZEB 30
11 Rabat Ajax RAB 27
12 Marsa FC MAR 25
13 Gharghur GHA 18
14 Fgura United FC FUN 16
Tercera Malta
воскр 23 апр
Gudja United
0-2
Zabbar Patrick
St. Georges FC
6-0
Ghaxaq
Marsaxlokk FC
2-2
Mgarr United FC
Zejtun Corinthians
5-0
Mellieha
Qrendi
3-0
Swieqi United
Birzebbuga Peters
1-0
Siggiewi
Attard
0-8
San Gwann
команда / Points
1 Zejtun Corinthians FC ZEJ 65
2 Qrendi QRE 61
3 San Gwann SAN 60
4 Zabbar St. Patrick ZAB 59
5 Swieqi United SWI 37
6 Birzebbuga St. Peters FC BIR 36
7 Siggiewi SIG 35
 
8 Mgarr United FC MGA 30
9 Attard ATT 27
10 Marsaxlokk FC MAR 23
11 St. Georges FC STG 23
12 Gudja United GUD 22
13 Mellieha MEL 21
14 Ghaxaq GHA 11
Copa Libertadores группа 1 »
пятн 26 мая
02:45
At. Nacional
02:45
Barcelona Guayaquil
пятн 26 мая
02:45
Estudiantes Plata
02:45
Botafogo
Copa Libertadores группа 3 »
пятн 26 мая
00:30 воспроизведении 64'
River Plate
0 - 2
Independiente Medellin
пятн 26 мая
00:30 воспроизведении 64'
CS Emelec
2 - 0
FBC Melgar
Copa Libertadores группа 8 »
пятн 26 мая
02:45
Guaraní Asunción
02:45
Deportes Iquique
пятн 26 мая
02:45
Grêmio Porto Ale.
02:45
Zamora FC
Apertura Colombia »
пятн 26 мая
02:45
Patriotas Boyacá
02:45
Envigado
Liga MX Finals »
пятн 26 мая
04:00
Tigres UANL
04:00
Chivas Guadalajara
Segunda Division »
пятн 26 мая
20:00
Levante
20:00
UCAM Murcia
Friendly »
пятн 26 мая
14:00
Kitchee FC
14:00
Tottenham Hotspur
Copa Argentina »
пятн 26 мая
02:10
Vélez Sarsfield
02:10
Leandro N. Alem
MLS »
пятн 26 мая
02:30
Chicago Fire
02:30
FC Dallas
CSL »
пятн 26 мая
13:35
Guangzhou R&F
13:35
Shanghai Shenhua
Serie B Playoffs »
пятн 26 мая
20:30
Carpi
20:30
Frosinone
2. Liga - Play Offs »
пятн 26 мая
18:00
Jahn Regensburg
18:00
1860 München
Liga I группа 2 »
пятн 26 мая
19:30
Pandurii Târgu
19:30
CS Gaz Metan Mediaş
1. HNL »
пятн 26 мая
20:00
RNK Split
20:00
Osijek
пятн 26 мая
20:00
Cibalia Vinkovci
20:00
Lokomotiva
пятн 26 мая
18:00
NK Slaven Belupo
18:00
Hajduk Split
A PFG группа 5 »
пятн 26 мая
16:45
Montana
16:45
Gorna Lokomotiv Oryahovitsa
пятн 26 мая
19:00
Neftohimik
19:00
Slavia Sofia
Premier League группа 2 »
пятн 26 мая
18:30
Shakhtar Donetsk
18:30
Dinamo Kiev
пятн 26 мая
18:00
Olimpik Donetsk
18:00
Oleksandria
пятн 26 мая
18:00
Chornomorets
18:00
Zorya Luhansk
Torneo de Transición Bolivia »
пятн 26 мая
21:00
Petrolero Yacuiba
21:00
Real Potosí
Premier League »
пятн 26 мая
18:00
Krumkachy
18:00
Isloch
пятн 26 мая
19:00
Vitebsk
19:00
BATE Borisov
пятн 26 мая
17:00
FK Gorodeya
17:00
Neman Grodno
Soccer League »
пятн 26 мая
19:00
Waterloo
19:00
Serbian White Eagles
Premier League »
пятн 26 мая
20:45
Bray Wanderers
20:45
Sligo Rovers
пятн 26 мая
20:45
Cork City
20:45
Shamrock Rovers
пятн 26 мая
20:45
Drogheda United
20:45
Derry City
пятн 26 мая
20:45
Galway United
20:45
Bohemian FC
пятн 26 мая
20:45
St Patrick's
20:45
Dundalk
пятн 26 мая
21:00
Finn Harps
21:00
Limerick
Botola Pro »
пятн 26 мая
18:00
Raja Casablanca
18:00
Difaâ El Jadida
пятн 26 мая
22:00
Hassania Agadir
22:00
Chabab Rif Hoceima
пятн 26 мая
20:00
Olympic Safi
20:00
RSB Berkane
пятн 26 мая
18:00
Kasba Tadla
18:00
KAC Kenitra
PFL »
пятн 26 мая
13:00
Mash'al
13:00
Obod
пятн 26 мая
13:00
Metalourg
13:00
Nasaf
пятн 26 мая
13:00
Pakhtakor
13:00
Sogdiana
пятн 26 мая
13:00
Kokand 1912
13:00
Buxoro
пятн 26 мая
13:00
Dinamo Samarqand
13:00
Qizilqum
Primera A 1 Phase »
пятн 26 мая
23:00
Independiente
23:00
Universidad Católica
Virsliga »
пятн 26 мая
18:00
Babīte
18:00
FK Liepāja
1. Liga »
пятн 26 мая
19:30
Wiener Neustadt
19:30
Wacker Innsbruck
пятн 26 мая
19:30
Blau-Weiß Linz
19:30
Liefering
пятн 26 мая
19:30
Wattens
19:30
Austria Lustenau
пятн 26 мая
19:30
Horn
19:30
LASK Linz
пятн 26 мая
19:30
Team für Wien
19:30
Kapfenberger SV
Oberliga группа 8 »
пятн 26 мая
19:00
Eintracht Rheine
19:00
SC Hassel
Oberliga группа 10 »
пятн 26 мая
19:00
Hennef 05
19:00
VfL Rheinbach
пятн 26 мая
20:00
Inde Hahn
20:00
Wegberg-Beeck
Ligue 1 »
пятн 26 мая
17:00
El Harrach
17:00
CS Constantine
Elite ONE »
пятн 26 мая
16:30
Cotonsport
16:30
Unisport Bafang
3. Liga Checa группа 2 »
пятн 26 мая
18:00
Hanácká
18:00
Slovácko II
Liga III группа 1 »
пятн 26 мая
17:00
Sporting Lieşti
17:00
Râmnicu Sarat
пятн 26 мая
17:00
Olimpic Cetate
17:00
Aerostar Bacău
пятн 26 мая
17:00
Metalosport
17:00
SC Bacău
пятн 26 мая
17:00
Avantul Valea Mar.
17:00
Petrotub Roman
пятн 26 мая
17:00
Odorheiu Secuiesc
17:00
Atletico Vaslui
пятн 26 мая
17:00
Csikszereda
17:00
Ştiinţa Miroslava
пятн 26 мая
17:00
Hărman
17:00
Paşcani

Follow BeSoccer on Facebook