We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
Serie A »
Sat 18 ноя
20:45
Napoli
20:45
Milan
Sat 18 ноя
18:00
Roma
18:00
Lazio
Serie B »
Sat 18 ноя
15:00
Brescia
15:00
Spezia
Sat 18 ноя
15:00
Empoli
15:00
Cesena
Sat 18 ноя
15:00
Foggia Calcio
15:00
Ternana Calcio
Sat 18 ноя
15:00
Novara Calcio
15:00
AS Bari
Sat 18 ноя
15:00
Parma
15:00
Ascoli
Sat 18 ноя
15:00
Perugia
15:00
Carpi
Sat 18 ноя
15:00
Pescara
15:00
Pro Vercelli
Sat 18 ноя
15:00
Virtus Entella
15:00
Venezia
Lega Pro группа 1 »
Lega Pro группа 3 »
Sat 18 ноя
14:30
Akragas
14:30
Fidelis Andria
Sat 18 ноя
20:30
Bisceglie
20:30
MonoPoli
Sat 18 ноя
14:30
Juve Stabia
14:30
Catania
Sat 18 ноя
20:30
Lecce
20:30
Reggina
Sat 18 ноя
14:30
Paganese
14:30
Fondi
Sat 18 ноя
16:30
Rende
16:30
Matera
Sat 18 ноя
14:30
Sicula Leonzio
14:30
Casertana
Sat 18 ноя
14:30
Trapani
14:30
Virtus Francavilla
Serie A
Sat 18 ноя
Roma
18:00
Lazio
Napoli
20:45
Milan
воскр 19 ноя
Crotone
12:30
Genoa
Torino
15:00
Chievo
SPAL
15:00
Fiorentina
Sampdoria
15:00
Juventus
Benevento
15:00
Sassuolo Calcio
Udinese
15:00
Cagliari
Inter
20:45
Atalanta
понед 20 ноя
Hellas Verona
20:45
Bologna
команда / Points
1 Napoli NAP 32
2 Juventus JUV 31
3 Inter INT 30
4 Lazio LAZ 28
5 Roma ROM 27
6 Sampdoria SAM 23
7 Milan ACM 19
8 Torino TOR 17
9 Fiorentina FIO 16
10 Atalanta ATL 16
 
11 Chievo CHI 16
12 Bologna BOL 14
13 Udinese UDI 12
14 Cagliari CAG 12
15 Crotone CRO 12
16 SPAL POL 9
17 Sassuolo Calcio SAS 8
18 Genoa GEN 6
19 Hellas Verona HLL 6
20 Benevento BEN 0
Serie B
пятн 17 ноя
Frosinone
1-1
Avellino
Sat 18 ноя
Brescia
15:00
Spezia
Pescara
15:00
Pro Vercelli
Perugia
15:00
Carpi
Parma
15:00
Ascoli
Virtus Entella
15:00
Venezia
Novara Calcio
15:00
AS Bari
Foggia Calcio
15:00
Ternana Calcio
Empoli
15:00
Cesena
воскр 19 ноя
Salernitana
17:30
Cremonese
понед 20 ноя
Palermo
20:30
Cittadella
команда / Points
1 Frosinone FRO 25
2 Palermo PAL 25
3 Venezia VNZ 24
4 AS Bari BAR 23
5 Parma PAR 23
6 Cremonese USC 21
7 Empoli EMP 21
8 Salernitana SAL 21
9 Carpi CAR 20
10 Avellino AVE 19
11 Cittadella CTT 18
 
12 Novara Calcio NOV 18
13 Pescara PES 17
14 Brescia BRE 17
15 Foggia Calcio FOG 17
16 Pro Vercelli LEO 16
17 Spezia SPE 16
18 Perugia PRG 15
19 Virtus Entella ACD 15
20 Ternana Calcio TER 14
21 Cesena CES 14
22 Ascoli ASC 13
группа 1
Sat 18 ноя
Arzachena
14:30
Lucchese Libertas
воскр 19 ноя
Alessandria
14:30
Viterbese
AC Arezzo
14:30
Cuneo
Giana Erminio
16:30
Prato
Livorno
16:30
Olbia Calcio
Pistoiese
16:30
Piacenza
Pontedera
16:30
AC Monza
Gavorrano
18:30
Carrarese
понед 20 ноя
Pro Piacenza
20:45
Pisa
команда / Points
1 Livorno LIV 33
2 Siena SIE 27
3 Pisa PIS 25
4 Olbia Calcio OLB 23
5 Viterbese VIT 21
6 AC Monza ASS 20
7 Arzachena ARZ 20
8 Carrarese CAR 20
9 AS Lucchese Libertas 1905 ASL 20
10 Piacenza PIA 18
 
11 AC Arezzo ACA 16
12 Pistoiese PIS 16
13 Pontedera PON 15
14 Giana Erminio GER 14
15 Cuneo CUN 13
16 Alessandria USA 12
17 Pro Piacenza PIA 11
18 Prato ACP 8
19 Gavorrano GAV 7
группа 2
пятн 17 ноя
Calcio Padova 1910
2-1
Triestina
воскр 19 ноя
Fano
14:30
Sudtirol
Modena
14:30
Pordenone
Renate
14:30
Teramo
Sambenedettese
14:30
Bassano Virtus
Vicenza
14:30
Mestre
Feralpisalò
18:30
AlbinoLeffe
AS Gubbio 1910
18:30
Fermana
Reggiana
18:30
Ravenna Calcio
команда / Points
1 Calcio Padova 1910 PAD 32
2 Renate REN 25
3 AlbinoLeffe ABN 24
4 Pordenone POR 21
5 SS Sambenedettese Calcio SSS 20
6 Feralpisalò FER 20
7 Triestina TRI 18
8 Bassano Virtus BV5 18
9 Fermana FER 17
10 Sudtirol FCS 17
 
11 Mestre MES 17
12 Vicenza VIC 16
13 AS Gubbio 1910 ASG 14
14 Teramo TER 14
15 Reggiana REG 13
16 Ravenna Calcio RAV 10
17 Santarcangelo SAN 10
18 Fano FAN 6
19 Modena MOD 0
группа 3
Sat 18 ноя
Akragas
14:30
Fidelis Andria
Juve Stabia
14:30
Catania
Paganese
14:30
Fondi
Sicula Leonzio
14:30
Casertana
Trapani
14:30
Virtus Francavilla
Rende
16:30
Matera
Bisceglie
20:30
MonoPoli
Lecce
20:30
Reggina
воскр 19 ноя
Catanzaro
14:30
Nuova Cosenza
команда / Points
1 Lecce LEC 33
2 Catania CAT 28
3 Trapani TRA 25
4 Siracusa SIR 23
5 MonoPoli MON 22
6 Virtus Francavilla FRA 22
7 Rende REN 20
8 Matera MAT 18
9 Juve Stabia JUS 17
10 Reggina REG 17
 
11 Bisceglie BIS 16
12 Catanzaro FCC 15
13 Nuova Cosenza NUO 15
14 Sicula Leonzio SIC 13
15 Fondi FON 13
16 Casertana CAS 12
17 Fidelis Andria FIA 10
18 Paganese PAG 10
19 Akragas AKR 9
группа 1
воскр 19 ноя
Arconatese
14:30
Inveruno
Varesina
14:30
Olginatese
AC Pro Sesto
14:30
Gozzano
Pavia
14:30
Borgaro
Folgore Caratese
14:30
Varese
Como
14:30
ASD Bra
Caronnese
14:30
Casale
Derthona
14:30
OltrepòVoghera
Borgosesia Calcio
14:30
Chieri
Seregno
14:30
Castellazzo
команда / Points
1 Gozzano GOZ 35
2 Caronnese CAR 32
3 AC Pro Sesto PRO 26
4 Como COM 24
5 Borgosesia Calcio BOR 23
6 Folgore Caratese FOL 21
7 Chieri CHI 21
8 Borgaro BOR 21
9 Inveruno INV 21
10 Varesina VAR 20
 
11 Varese VAR 19
12 ASD OltrepòVoghera ASD 18
13 ASD Bra ASD 18
14 Olginatese OLG 16
15 Casale CAS 15
16 Pavia PAV 15
17 Seregno SER 10
18 Arconatese ARC 10
19 Castellazzo CAS 6
20 Derthona DER 6
группа 2
воскр 19 ноя
Bustese Roncalli
14:30
Crema 1908
Polisportiva
14:30
Rezzato
Ciserano
14:30
Pontisola
Darfo Boario
14:30
Calcio Lecco 1912
Levico Terme
14:30
Romanese
Lumezzane
14:30
Virtus Bergamo
Pergolettese
14:30
Pro Patria
Scanzorosciate
14:30
Dro Calcio
Trento Calcio 1921
14:30
Grumellese
команда / Points
1 Pro Patria PRO 31
2 Rezzato REZ 28
3 Darfo Boario DAR 28
4 Pontisola PON 26
5 Calcio Lecco 1912 LEC 24
6 Pergolettese PER 23
7 Virtus Bergamo VBE 22
8 Polisportiva Ciliverghe PSM 20
9 Caravaggio CAR 20
10 Crema 1908 CRE 19
 
11 Levico Terme LEV 16
12 Scanzorosciate SCA 15
13 Ciserano CIS 12
14 Bustese Roncalli BUS 11
15 Lumezzane ACL 11
16 Grumellese GRU 9
17 Dro Calcio DCA 9
18 Romanese ROM 9
19 Trento Calcio 1921 TRE 8
группа 3
воскр 19 ноя
Adriese
14:30
Rovigo Calcio
Ambrosiana
14:30
Belluno
Campodarsego
14:30
Mantova
Cjarlins Muzane
14:30
Abano Terme
Clodiense
14:30
Legnago Salus
AC Este
14:30
Calvi Noale
Union Feltre
14:30
Liventina
Tamai
14:30
Union
Virtus Verona
14:30
Montebelluna
команда / Points
1 Union Arzignanochiampo UAR 24
2 Virtus Verona VIR 24
3 Belluno BEL 23
4 Campodarsego CAM 23
5 Mantova MAN 22
6 AC Este ACE 20
7 Union Feltre UNI 20
8 Adriese SDA 19
9 Montebelluna MON 19
 
10 Rovigo Calcio ROV 17
11 Legnago Salus LEG 16
12 Tamai TAM 13
13 Liventina LIV 12
14 Clodiense CLO 12
15 Calvi Noale CNO 11
16 Cjarlins Muzane CJA 10
17 Ambrosiana GSD 8
18 Abano Terme ABA 3

Follow BeSoccer on Facebook