We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
4

Все лиги и соревнования в Венгрия

NB I
Sat 27 May
Diósgyőr VTK
1-3
Debreceni VSC
Ferencvárosi
2-0
Újpest FC
Szombathelyi
1-2
Gyirmot
Budapest Honved
1-0
Videoton
Paksi SE
1-1
MTK Budapest
Budapesti Vasas
1-1
Mezőkövesd-Zsory
команда / Points
1 Budapest Honved BUD 65
2 Videoton VID 62
3 Budapesti Vasas VAS 52
4 Ferencvárosi FTC 52
5 Paksi SE PAK 45
6 Szombathelyi Haladas SZO 43
 
7 Újpest FC UJP 42
8 Debreceni VSC DVS 41
9 Mezőkövesd-Zsory MEZ 40
10 Diósgyőr VTK DIO 37
11 MTK Budapest MTK 37
12 Gyirmot GYI 24
группа 1
воскр 04 июн
Putnok VSE
2-1
REAC
Jászberényi
3-1
Nyírbátori FC
Tiszaújváros
0-2
FC Hatvan
Salgótarján
2-1
Rákosmenti KSK
Hajdúböszörmén
0-3
Diósgyőr VTK II
BKV Előre
2-2
Monori SE
Debrecen II
1-2
MTK Budapest II
ESMTK
3-1
Tallya KSE
Újpest FC II
0-8
Kazincbarcika
команда / Points
1 Kazincbarcika KAZ 79
2 Monori SE MON 66
3 Jászberényi Vasas JAS 65
4 MTK Budapest II MTK 56
5 Diósgyőr VTK II DIO 50
6 Putnok VSE PUT 49
7 Tallya KSE TAL 49
8 Rákosmenti KSK RAK 48
9 Salgótarján SAL 48
 
10 ESMTK ESM 47
11 Nyírbátori FC NYI 46
12 BKV Előre BKV 45
13 Tiszaújváros TIS 45
14 Debrecen II DEB 42
15 FC Hatvan FCH 40
16 REAC REA 40
17 Hajdúböszörményi HAJ 29
18 Újpest FC II UJP 6
группа 2
воскр 04 июн
Komlói Bányász
0-4
Szentlőrinc SE
Penzugyor
0-3
Pécsi MFC
Szigetszentmiklosi
2-3
Budafoki
Dunaújváros
2-3
Szekszárd
Ferencváros II
1-1
Gyulai Termál
Dabas
2-0
Dabas-Gyón
Dunaharaszti MTK
1-0
Bekescsaba B
Hódmezővásárhe
2-2
Paksi SE II
Méhkeréki
2-2
Mórahalom
команда / Points
1 Budafoki BUD 87
2 Pécsi MFC PEC 76
3 Szigetszentmiklosi SZI 68
4 Dunaújváros DUN 64
5 Hódmezővásárhely HOD 58
6 Paksi SE II PAK 53
7 Szekszárd SZE 52
8 Szentlőrinc SE SZE 47
9 Penzugyor PEN 46
 
10 Dabas DAB 43
11 Dunaharaszti MTK DUN 42
12 Ferencváros II FER 41
13 Mórahalom MOR 39
14 Bekescsaba B BEK 36
15 Gyulai Termál GYU 36
16 Dabas-Gyón	DAB 31
17 Méhkeréki MEH 29
18 Komlói Bányász SK KOM 9
группа 3
Sat 03 июн
Tatabánya
-
Diósdi TC
воскр 04 июн
Csepel FC
3-1
Györi ETO
Kaposvari Rakoczi
7-0
Gyirmót II
Andráshida
1-2
FC Ajka
Erdi VSE
2-2
Puskás Akadémia
Veszprém
2-1
Komáromi FC
Héviz FC
3-1
Videoton II
Sárvári FC
0-0
Csornai SE
Honvéd II
0-2
III. Kerületi
команда / Points
1 Györi ETO GYO 81
2 Erdi VSE ERD 72
3 Kaposvari Rakoczi KAP 64
4 FC Ajka FCA 59
5 Csornai SE CSE 54
6 Puskás Akadémia II PUS 51
7 Honvéd II HON 46
8 III. Kerületi TVE III 45
9 Csepel FC CSE 44
 
10 Andráshida AND 43
11 Gyirmót II GYI 40
12 Veszprém VES 40
13 Videoton II VID 35
14 Sárvári FC SAR 33
15 Héviz FC HEV 31
16 Komáromi FC KOM 19
17 Diósdi TC DIO 16
18 Tatabánya TAT 0
Confederations Cup »
Wed 28 июн
20:00
Portugal
20:00
Chile
Primera Division »
Wed 28 июн
01:15
Independiente
01:15
Lanús
Wed 28 июн
01:15
Talleres Córdoba
01:15
San Lorenzo
Qualif. Champions группа 1 »
Wed 28 июн
20:45
Linfield
20:45
La Fiorita
Copa Sudamericana »
Wed 28 июн
02:45
Fuerza Amarilla
02:45
Santa Fe
Friendly »
Wed 28 июн
19:00
Oudenaarde
19:00
Club Brugge
Wed 28 июн
11:00
Jablonec
11:00
Viktoria Žižkov
Wed 28 июн
17:00
Viktoria Plzeň
17:00
Ústí nad Labem
Wed 28 июн
16:00
Zlin
16:00
Zlaté Moravce
Wed 28 июн
19:30
Rapid Leest
19:30
Mechelen
Wed 28 июн
19:00
Luzern
19:00
Kriens
Wed 28 июн
13:00
Nordsjaelland
13:00
B 1901 Nyköbing
Wed 28 июн
17:00
Znojmo
17:00
Slovácko
Wed 28 июн
17:30
Næstved
17:30
Brøndby IF
Wed 28 июн
11:00
Bohemians 1905
11:00
Vlašim
Wed 28 июн
15:00
Sigma Olomouc
15:00
FC Spartak Trnava
Wed 28 июн
17:00
Cracovia Krakow
17:00
Karviná
Wed 28 июн
17:00
Slavia Praha
17:00
České Budějovice
Wed 28 июн
17:00
MAS Táborsko
17:00
Teplice
Wed 28 июн
17:30
St. Polten
17:30
Terek Groznyi
Wed 28 июн
18:00
Austria Wien
18:00
Rubin Kazán
Wed 28 июн
18:30
Mattersburg
18:30
MTK Budapest II
Wed 28 июн
18:30
St. Gallen
18:30
Austria Lustenau
Wed 28 июн
19:30
Bornem
19:30
Waasland-Beveren
Wed 28 июн
12:00
Amkar Perm
12:00
FC Astra Giurgiu
Wed 28 июн
12:00
Dinamo Moskva
12:00
Qarabağ
Wed 28 июн
18:00
Mattersburg
18:00
Vardar Skopje
Wed 28 июн
18:30
Celtic
18:30
Blau-Weiß Linz
Wed 28 июн
10:00
Zagłębie
10:00
GKS Tychy 71
Wed 28 июн
18:00
Admira Wacker Mö.
18:00
Gyirmot
Wed 28 июн
19:00
Utrecht
19:00
Jodan Boys
Wed 28 июн
18:00
KS Górnik Zabrze
18:00
Třinec
Wed 28 июн
18:00
Dynamo Dresden
18:00
Viktoria Berlin
Us Open Cup »
Wed 28 июн
02:00
FC Dallas
02:00
Colorado Rapids
Serie B Brazil »
Wed 28 июн
02:30
Figueirense
02:30
Londrina
Wed 28 июн
00:15 воспроизведении 9'
EC Juventude
0 - 0
Goiás EC
Copa de la Liga Japón »
Wed 28 июн
12:00
Consadole Sapporo
12:00
Cerezo Osaka
Wed 28 июн
12:00
Sanfrecce
12:00
FC Tokyo
Campeonato Canadiense »
Wed 28 июн
01:30
Toronto FC
01:30
Montreal Impact
K-League Classic »
Wed 28 июн
12:00
Chunnam Dragons
12:00
Seoul
Wed 28 июн
12:00
Sangju Sangmu
12:00
Ulsan Hyundai
Wed 28 июн
12:30
Pohang Steelers
12:30
Jeonbuk Motors
Wed 28 июн
12:30
Daegu FC
12:30
Suwon Bluewings
Wed 28 июн
12:30
Gangwon FC
12:30
Gwangju FC
Wed 28 июн
13:00
Jeju United
13:00
Incheon United
Copa COSAFA группа 2 »
Wed 28 июн
17:00
Zimbabue
17:00
Madagascar
Wed 28 июн
19:30
Seychelles
19:30
Мозамбик
Transición Segunda Uruguay »
Wed 28 июн
20:00
Tacuarembó FC
20:00
Rentistas
Wed 28 июн
20:00
Torque
20:00
Oriental
Wed 28 июн
20:00
Central Español
20:00
Cerro Largo
Wed 28 июн
20:00
Cerrito
20:00
Villa Teresa
Wed 28 июн
20:00
CSyD Villa Españ.
20:00
Atenas
Wed 28 июн
20:00
Club Deportivo Ma.
20:00
Huracán FC
Wed 28 июн
20:00
Miramar Misiones
20:00
Progreso
USL Pro - USA »
Wed 28 июн
02:30
Tulsa Roughnecks
02:30
Swope Park
Division 1 группа 1 »
Wed 28 июн
19:30 Postponed
IFK Luleå
19:30
Nykoping
Premier League »
Wed 28 июн
16:00
FC Aktobe
16:00
Shakhter Karagandy
Copa Estonia »
Wed 28 июн
18:00
Järva-Jaani
18:00
JK 32. keskkool
PDL »
Wed 28 июн
01:30
FA Euro
01:30
Reading United
Wed 28 июн
00:30
Springfield
00:30
Chicago Fire II
Wed 28 июн
01:00
Myrtle Beach Muti.
01:00
Charlotte Eagles
Wed 28 июн
01:00
SC United Bantams
01:00
Tormenta
Wed 28 июн
01:30
Denver
01:30
Boulder II
Wed 28 июн
01:30
Tampa Rowdies
01:30
Miami City
Wed 28 июн
01:30
Peachtree City
01:30
Tri-Cities
NPFL »
Wed 28 июн
17:00
ABS FC
17:00
Kano Pillars
Wed 28 июн
17:00
Wikki Tourist
17:00
Lobi Stars
Wed 28 июн
17:00
Enugu Rangers
17:00
Ifeanyi Ubah
Wed 28 июн
17:00
Katsina United
17:00
Niger Tornadoes
Wed 28 июн
17:00
Remo Stars
17:00
Akwa United
Wed 28 июн
17:00
Enyimba
17:00
El Kanemi Warriors
Wed 28 июн
17:00
Plateau United
17:00
Nasarawa United
Wed 28 июн
17:00
Gombe United
17:00
Abia Warriors
Wed 28 июн
17:00
MFM FC
17:00
Sunshine Stars
Cuarta Suecia группа 1 »
Wed 28 июн
19:00
Lidköping
19:00
Skoftebyn
Cuarta Suecia группа 2 »
Wed 28 июн
19:30
Aspudden-Tellus
19:30
Lidingö
Wed 28 июн
19:30
Habo
19:30
Karlberg
Cuarta Suecia группа 3 »
Wed 28 июн
19:00
Täfteå
19:00
Anundsjö
Wed 28 июн
19:00
IFK Timra
19:00
Skellefteå
Cuarta Suecia группа 4 »
Wed 28 июн
19:30
Södertälje
19:30
Värmdö
Wed 28 июн
19:00
Boo FK
19:00
Örebro Syrianska
Wed 28 июн
19:00
Värmbols
19:00
Huddinge
Cuarta Suecia группа 5 »
Wed 28 июн
19:00
Torslanda IK
19:00
Sävedalen
Wed 28 июн
19:30
Höganäs
19:30
Tenhult
Cuarta Suecia группа 6 »
Wed 28 июн
19:00
Kvarnby
19:00
Asarum
Wed 28 июн
19:00
IFK Malmö
19:00
Hässleholms IF
S-League »
Wed 28 июн
13:30
Young Lions
13:30
Warriors
Wed 28 июн
13:30
Balestier Khalsa
13:30
DPMM FC
Apertura Peru »
Wed 28 июн
22:30
Univ. San Martín
22:30
Sport Rosario
Kakkonen группа 1 »
Wed 28 июн
17:30
JaPS
17:30
Klubi-04
Torneo de Reserva »
Wed 28 июн
16:00
Talleres Córdoba
16:00
San Lorenzo II
Iraqi League »
Wed 28 июн
21:00
Al Bahri
21:00
Al Zawraa
Cuarta Noruega группа 3 »
Wed 28 июн
20:15
IK Start II
20:15
Express
Wed 28 июн
19:00
Bryne II
19:00
Madla
Cuarta Noruega группа 5 »
Wed 28 июн
19:00
Molde FK II
19:00
Træff
Wed 28 июн
19:00
Junkeren
19:00
Mo IL

Follow BeSoccer on Facebook