We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
1

Все лиги и соревнования в Dominican Republic

Liga Mayor
пятн 28 июл
San Cristobal
2-0
Vega Real
Sat 29 июл
Escuela Bauger
2-1
Universidad O&M
воскр 30 июл
Delfines Del Este
1-2
Moca
Atlético Pantoja
1-2
Barcelona
Cibao
3-1
Atlantico
команда / Points
1 Cibao CFC 37
2 Atlético Pantoja DEP 37
3 Barcelona Atlético BAR 32
4 Atlantico AFC 31
5 Moca MOC 31
 
6 San Cristobal SCR 25
7 Vega Real AVR 20
8 Escuela Bauger ESC 20
9 Universidad O&M UNI 19
10 Delfines Del Este RFC 2
Premier League »
воскр 24 сент
17:00
Brighton Hove Alb.
17:00
Newcastle
Primera Division »
воскр 24 сент
20:45
R. Sociedad
20:45
Valencia
воскр 24 сент
12:00 воспроизведении 23'
Espanyol
2 - 0
Deportivo Видео
воскр 24 сент
16:15
Getafe
16:15
Villarreal
воскр 24 сент
18:30
Eibar
18:30
Celta
воскр 24 сент
18:30
Las Palmas
18:30
Leganés
Serie A »
воскр 24 сент
15:00
Cagliari
15:00
Chievo
воскр 24 сент
15:00
Crotone
15:00
Benevento
воскр 24 сент
20:45
Fiorentina
20:45
Atalanta
воскр 24 сент
15:00
Hellas Verona
15:00
Lazio
воскр 24 сент
15:00
Inter
15:00
Genoa
воскр 24 сент
12:30
Sampdoria
12:30
Milan
воскр 24 сент
18:00
Sassuolo Calcio
18:00
Bologna
Bundesliga »
воскр 24 сент
18:00
B. Leverkusen
18:00
Hamburger SV
воскр 24 сент
15:30
Hannover 96
15:30
Köln
Ligue 1 »
воскр 24 сент
21:00
Olympique
21:00
Toulouse
воскр 24 сент
15:00
Saint Etienne
15:00
Rennes
воскр 24 сент
17:00
Strasbourg
17:00
Nantes
Serie A »
воскр 24 сент
21:00
Fluminense Janeiro
21:00
Palmeiras
воскр 24 сент
00:00 Готовые
Flamengo
1 - 1
Avaí информация Видео
воскр 24 сент
02:00 Готовые
Santos FC
1 - 0
Atletico PR информация Видео
воскр 24 сент
16:00
São Paulo FC
16:00
Corinthians
воскр 24 сент
21:00
Coritiba FBC
21:00
Botafogo
воскр 24 сент
21:00
Atlético GO
21:00
Cruzeiro Belo Horizonte
воскр 24 сент
21:00
Chapecoense
21:00
Ponte Preta
Primera Division »
воскр 24 сент
16:05
Colón
16:05
Defensa y Justicia
воскр 24 сент
21:05
Rosario Central
21:05
Banfield
воскр 24 сент
23:05
River Plate
23:05
Argentinos Juniors
воскр 24 сент
01:05 Готовые
Godoy Cruz
1 - 0
Independiente информация Видео
воскр 24 сент
19:05
Olimpo
19:05
Gimnasia La Plata
Clausura Colombia »
воскр 24 сент
01:00 Готовые
Atlético
2 - 1
Santa Fe информация Видео
воскр 24 сент
01:00 Postponed
Patriotas Boyacá
01:00
Junior
воскр 24 сент
03:00 Готовые
Once Caldas
0 - 0
América de Cali информация Видео
воскр 24 сент
22:15 Postponed
Atlético Huila
22:15
Alianza Petrolera
Torneo de Transición Chile »
воскр 24 сент
20:30
Deportes Temuco
20:30
U. Católica
воскр 24 сент
23:00
Santiago Wanderers
23:00
Audax Italiano
воскр 24 сент
17:00
O'Higgins
17:00
Palestino
воскр 24 сент
01:30 Готовые
Univ. Concepción
0 - 1
Curicó Unido информация
Primeira Liga »
воскр 24 сент
21:15
Desportivo Aves
21:15
Rio Ave
воскр 24 сент
17:00
Vitória
17:00
Marítimo
воскр 24 сент
17:00
Feirense
17:00
Belenenses
воскр 24 сент
19:00
Tondela
19:00
Sporting Braga
Eredivisie »
воскр 24 сент
14:30
Ajax
14:30
Vitesse
воскр 24 сент
12:30
Utrecht
12:30
PSV
воскр 24 сент
14:30
VVV Venlo
14:30
PEC Zwolle
воскр 24 сент
14:30
Groningen
14:30
Twente 1965
воскр 24 сент
16:45
AZ Alkmaar
16:45
Excelsior
MLS »
воскр 24 сент
23:00
Atlanta United
23:00
Montreal Impact
воскр 24 сент
04:15 Готовые
Vancouver
2 - 1
Colorado Rapids информация Видео
воскр 24 сент
01:10 Готовые
DC United
4 - 0
San Jose Earthquakes информация Видео
воскр 24 сент
01:10 Готовые
Philadelphia Union
3 - 1
Chicago Fire информация Видео
воскр 24 сент
02:10 Готовые
Minnesota United
4 - 1
FC Dallas информация Видео
воскр 24 сент
01:45 Готовые
Columbus Crew
3 - 2
New York RB информация Видео
воскр 24 сент
03:30 Готовые
Real Salt Lake
2 - 0
Seattle Sounders информация Видео
воскр 24 сент
20:00
Kansas City Sport.
20:00
Los Angeles Galaxy
CSL »
воскр 24 сент
09:30 Готовые
Changchun Yatai
0 - 0
Hebei China Fortune информация
воскр 24 сент
13:35
Henan Jianye
13:35
Shandong Luneng
Allsvenskan »
воскр 24 сент
17:30
Jönköpings
17:30
GIF Sundsvall
воскр 24 сент
17:30
Häcken
17:30
AIK Solna
воскр 24 сент
15:00
Kalmar
15:00
Östersunds FK
воскр 24 сент
15:00
Djurgårdens
15:00
Hammarby IF
Championship »
воскр 24 сент
14:15
Sheffield
14:15
Sheffield United
Premier League »
Sat 23 сент
18:00 Готовые
Spartak Moskva
2 - 2
Anzhi информация Видео
воскр 24 сент
15:00
FK Rostov na Donu
15:00
Lokomotiv Moskva
воскр 24 сент
15:00
Amkar Perm
15:00
SKA-Khabarovsk
воскр 24 сент
15:00
Akhmat Grozny
15:00
Rubin Kazán
воскр 24 сент
15:00
Ural Sverdlovskaya
15:00
Tosno
Sat 23 сент
15:30 Готовые
Dinamo Moskva
0 - 0
CSKA Moskva информация
воскр 24 сент
15:00
Ufa
15:00
Arsenal Tula
воскр 24 сент
15:00
FK Krasnodar
15:00
Zenit
Segunda Division »
воскр 24 сент
12:00 воспроизведении 24'
Huesca
0 - 0
Real Valladolid
воскр 24 сент
16:00
Rayo Vallecano
16:00
Cultural Leonesa
воскр 24 сент
20:00
Cádiz
20:00
Numancia
воскр 24 сент
18:00
Albacete
18:00
Real Oviedo
воскр 24 сент
20:30
Real Zaragoza
20:30
Gimnàstic Tarragona
Premiership »
воскр 24 сент
13:15
Motherwell
13:15
Aberdeen
Süper Lig »
воскр 24 сент
18:30
Bursaspor
18:30
Galatasaray SK
воскр 24 сент
13:00
Sivasspor
13:00
Goztepe
воскр 24 сент
15:30
Kasimpasa
15:30
Kayserispor
воскр 24 сент
13:00
Karabukspor
13:00
Yeni Malatyaspor
Super League »
воскр 24 сент
19:30
AEK Athens
19:30
Olympiakos Piraeus
воскр 24 сент
17:15
Kerkyra
17:15
Levadiakos
воскр 24 сент
17:15
Panionios
17:15
Larissa FC
воскр 24 сент
15:00
PAOK
15:00
PAS Giannina
Taça de Portugal »
воскр 24 сент
16:00
Condeixa
16:00
Nacional
воскр 24 сент
16:00
Coimbrões
16:00
Famalicão
воскр 24 сент
16:00
Vila Real
16:00
AD Oliveirense
воскр 24 сент
16:00
Amarante
16:00
Varzim
воскр 24 сент
12:00 воспроизведении 10'
Minas de Argozelo
0 - 0
Cova Piedade
воскр 24 сент
16:00
Águia FC Vimioso
16:00
Vasco da Gama
воскр 24 сент
16:00
Caldas
16:00
Olimpico Montijo
воскр 24 сент
16:00
Pedras Rubras
16:00
Anadia
воскр 24 сент
16:00
União Idanhense
16:00
Sao Martinho
воскр 24 сент
16:00
SC Guadalupe
16:00
Operário
воскр 24 сент
16:00
Sanjoanense
16:00
Crato
воскр 24 сент
16:00
Canelas 2010
16:00
Resende
воскр 24 сент
16:00
Amora FC
16:00
Farense
воскр 24 сент
16:00
Alta de Lisboa
16:00
SC Salgueiros
воскр 24 сент
16:00
Coruchense
16:00
Mondinense
воскр 24 сент
16:00
AD Oliveirense
16:00
Mafra

Follow BeSoccer on Facebook